Jdi na obsah Jdi na menu
 

poděkování - Zaričja 2015-03

Poděkování Apoštolské církvi ve Varnsdorfu

- pastor Pavel Vašát

Pokoj vám, drazí bratři a sestry!

Letniční církev v Zaričji v zakarpatské oblasti vám upřímně děkuje za vaši pomoc rodinám, které byli nuceny opustit svoje domovy kvůli válečnému konfliktu na východě Ukrajiny. Naše sbory na Zakarpatí hostili v létě 2014 velké množství věřících rodin z měst Slavjansk, Kramatorsk a dalších.

Po osvobození velké části okupovaného území Luhanské oblasti v červnu 2014 se mnozí postupně navrátili do svých domovů. Po té, co se boje přesunuli do Doněcka a okolí, k nám začali proudit lidé z Doněcka, Charzyska, Šachtarska, Horlivky, Mykolajivky a dalších měst a obcí Donbasu. Náš sbor nabídl možnost dlouhodobějšího ubytování pro 5 rodin.

...

Předáváme vám tímto upřímné poděkování od těchto rodin za vaši podporu v tomto náročném období.

...

Drazí bratři a sestry! Kéž vám Pán štědře požehná, aby jste v ničem neměli nikdy nedostatek a byli plní ovoce spravedlnosti a lásky.

Proto, moji milovaní bratři, buďte pevní a nepohnutelní, rozrůstejte se
v Pánově díle a vězte, že vaše práce pro Pána není zbytečná. 1.Kor 15:28

pastor sboru   Vasil Keniv                                          Zaričja-březen 2015

podekovani_zaricja.jpg